Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Świetna maskara w niskiej cenie

Blog o makijażu i kosmetykach

:: makijazystka ::

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar

Świetna maskara w niskiej cenie

Przez moją kosmetyczkę przewinęło się już na prawdę sporo tuszy do rzęs. Żaden jednak nie spełniał w 100% moich oczekiwań. Jeden nie podkręcał ich wystarczająco, inny nie pogrubiał, czy nie wydłużał. Jedne topornie się zmywało, a inne osypywały się w ciągu dnia. Jak znalazłam tusz, który sprawdzał się w miarę dobrze, to cena skutecznie mnie od niego zniechęcała. Niedawno jednak odkryłam tusz do rzęs, który ma niską cenę i na prawdę świetnie się u mnie sprawdzał.

Rzęsy do nieba
Produktem, który uniósł, pogrubił i wydłużył moje liche rzęsy jest maskara Maybelline Lash Sensational.  Maskara już po nałożeniu jednej warstwy sprawiła, że moje rzęsy znacznie się wydłużyły. Po nałożeniu drugiej rzęsy były ładnie rozdzielone, znacznie wydłużone i pogrubione. Szczoteczka jest silikonowa i posiada różnej wielkości włoski. Dzięki temu pokrywa tuszem nawet najkrótsze włoski. Rzęsy są świetnie rozdzielone i uniesione do góry. Czerń tuszu jest na prawdę bardzo głęboka, lekko winylowa. W porównaniu z innymi maskarami wypada na prawdę genialnie. Z pewnością jeszcze nie raz będę do niej wracać, bo jest bardzo fajna i cena zdecydowanie do mnie przemawia.


 


Głosuj (0)
makijazystka34 14:33:23 3/10/2017 [Powrót] Komentuj